Sukcesy

Rok szkolny 2016/2017

I. BRANŻA BUDOWLANA:

XXX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – Zawody Centralne (kwiecień 2017)

  • Laureaci: Natalia Czamara kl. 4T1, Józef Kucharczyk kl. 4T1
  • Finaliści: Klaudia Tokarz kl. 4T1, Mateusz Pajor kl. 4T2 

I miejsce na etapie okręgowym w Małopolsce.

I miejsce w VIII Międzynarodowym Turnieju Budowlanym w Raciborzu

  1. Rafał Bańdo – kl. 3T2
  2. Bartosz Matyasik – kl. 3T2

III miejsce w VIII Międzynarodowym Turnieju Budowlanym w Raciborzu

  1. Dominik Boczoń – kl. 3 T2
  2. Łukasz Boczoń – kl. 3T2

 

  1. BRANŻA EKONOMICZNA:

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym”organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim oraz City Foundation.

  1. Karolina Dudek – kl. 2b2
  2. Damian Hanula – kl. 2b2
  3. Marcin Karpierz – kl. 2b2

Finalista Konkursu o Puchar Rektora PWSZ w Nowym Sączu „e-Administracja wyzwaniem XXI”     

  1. Jakub Garncarz – kl. 4b2

Wyróżnienie w Konkursie „Pomysł na biznes w powiecie limanowskim”

  1. Rafał Sułkowski –  kl. 2b1

V miejsce w finale Konkursu w ramach projektu „Lekcje z ZUS” – „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

  1. Justyna Obajtek –  kl.  3b1
  2. Karolina Juszczak –  kl. 2b2
  3. Aleksandra Wątor – kl. 3b2

V miejsce w finale Konkursu „Chłopska Szkoła Biznesu”

  1. Szymon Kołodziej – kl. 3b2
  2. Przemysław Pławecki – kl. 3b2

Etap okręgowy XXX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej pod hasłem „Gospodarka  a państwo” organizowanej przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

  1. Marcin Plata – kl. 4b1

 

  1. BRANŻA GASTRONOMICZNA:

I miejsce w XVIII Małopolskim Konkursie Szkół Gastronomicznych „Podróże przez smaki” w zawodzie kelner

  1. Karolina Kordeczka
  2. Justyna Atłas
  1. OSIĄGNIĘCIA ZESPOŁU „CONSONANS”

Tytuł Laureata w XIV Małopolskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej – Kraków - październik 2016 oraz zdobycie kwalifikacji na  Ogólnopolski  Koncert Pieśni Patriotycznej – Warszawa – Zamek Królewski listopad 2017 r.

Tytuł Laureata XII Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni Patriotycznej – Lubień – listopad 2016

III miejsce dla wokalistki zespołu Magdaleny Mól w XII Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej – Lubień – listopad 2016

Finał 62 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Turniej Poezji Śpiewanej – solistka zespołu Agata Palka – Włocławek – czerwiec 2017 r.

Nagroda Specjalna dla solistki zespołu „CONSONANS” Agaty Palki w XXIII Finale Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Literackiej – „Poetycko-Muzyczna Bitwa pod Gorlicami – Gorlice – maj 2017.

    

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

  • I miejsce – Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
  • I miejsce – Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
  • I miejsce – Tenis StołowyDziewcząt
  • I miejsce – Siatkówka Chłopców
  • I miejsce – Koszykówka Chłopców
  • I miejsce – Koszykówka Dziewcząt
  • I miejsce – Piłka Nożna Chłopców
  • I miejsce – Biegi Przełajowe Chłopców
  • I miejsce – Biegi Przełajowe Dziewcząt
  • I miejsce – Liga Strzelecka Dziewcząt
  • I miejsce – Drużynowa Lekka Atletyka Dziewcząt
  • I miejsce – Drużynowa Lekka Atletyka Chłopców

 Wojewódzkie:

  • I miejsce – Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
  • I miejsce – Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
  • I miejsce – Piłka Nożna Chłopców

 

 

Rok szkolny 2015/2016

I. Powiatowa Licealiada Młodzieży w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt ur. 1998-1999 bieg na dystansie 400 m

  • I miejsce - Klaudia Biernat kl. I T2 (październik 2015)

II. Powiatowa Licealiada Młodzieży w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt ur. 1996-1999 bieg na dystansie 400 m

  • I miejsce - Klaudia Biernat kl. I T2 (październik 2015)

III. Powiatowy Konkurs Recytatorski

  • II miejsce - Natalia Wójcik kl. III G1 w kategorii "Jan Paweł II Jako artysta" (październik 2015)
  • III miejsce - Katarzyna Pawlak kl. I b2 w kategorii "Jan Paweł II Jako artysta" (październik 2015)
  • III miejsce - Kacper Mól kl. I G1 w kategorii "Poezja i proza patriotyczna" (październik 2015)

IV. VII Międzynarodowy Turniej Budowlany w Raciborzu

  • I miejsce - Paweł Zasadni kl. IV T1 i i Kamil Madoń kl. IV T2 (grudzień 2015r.)

V. 42 Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości - finał okręgowy

  • III miejsce zespołowo: Klaudia Biernat, Stanisław Czyżycki, Bartłomiej Waktor

VI. 61 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski  - eliminacje rejonowe (kwiecień 2016)

  • II nagroda w Turnieju Teatrów Jednego Aktora: Agnieszka Leśniak kl. IV T1

VII.  XXIX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych - zawody centralne (kwiecień 2016)

  • Laureaci: Jolanta Szczepaniak, Natalia Czamara.
  • Finaliści: Zbigniew Salabura, Jakub Wątroba, Józef Kucharczyk.
  • Drużynowo IV miejsce.

 

Rok szkolny 2014/2015

I. Powiatowy Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni "Patriotyczna Twórczość Świętego Jana Pawła II" (wrzesień 2014)

  • I miejsce w kategorii recytatorskiej - Aneta Wierzycka kl. II T1
  • III miejsce w kategorii recytatorskiej - Joanna Biedroń kl. O/M
  • I miejsce w kategorii wokalno-instrumentalnej - CONSONANS  w składzeie: Marcelina Dudek kl. II G/W, Justyna Król kl. II F/H, Piotr Młynarczyk kl. IV b.

II.  I miejsce dla ZS Nr 1 w Limanowej w Finałach Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dyst. 10x1500m, kat. dziewcząt ur. 1995 i mł. (Nowy Targ, październik 2014)

III.  III miejsce dla ZS Nr 1 w Limanowej w Finałach Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dyst. 10x1500m, kat. chłopców ur. 1995 i mł. (Nowy Targ, październik 2014)

IV.  I miejsce dla ZS Nr 1 w Limanowej w I rzucie Powiatowej Licealiady Młodzieży w Szkolnej Drużynowej Lidze LA  kat. chłopców ur. 1995-98 (Mszana Dolna, październik 2014)

V.  I miejsce dla ZS Nr 1 w Limanowej w I rzucie Powiatowej Licealiady Młodzieży w Szkolnej Drużynowej Lidze LA  kat. dziewcząt ur. 1995-98 (Mszana Dolna, październik 2014)


VI.  II miejsce dla Klaudii Skoczeń w V powiatowym konkursie wiedzy o ochronie przyrody w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych (Limanowa, listopad 2014)

VII.  Tytuł laureata dla zespołu wokalno-instrumentalnego Consonans w XII Małopolskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej

Skład zespołu:

  • Karolina Curzydło
  • Marcelina Dudek
  • Justyna Król
  • Dawid Gąsiorek
  • Bartosz Matyasik
  • Szymon Michura
  • Piotr Młynarczyk
  • Radosław Szewczyk


VIII.  I miejsce dla zespołu wokalno-instrumentalnego Consonans w V Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej

Skład zespołu:

  • Karolina Curzydło
  • Marcelina Dudek
  • Justyna Król
  • Dawid Gąsiorek
  • Bartosz Matyasik
  • Szymon Michura
  • Piotr Młynarczyk
  • Radosław Szewczyk

IX.  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe

  • I miejsce w kategorii recytacji: Aneta Oleksy
  • I miejsce w kategorii poezji śpiewanej: Agata Palka
  • III miejsce w kategorii recytacji: Aneta Wierzycka

X.  Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych - etap okręgowy:

  • Jakub Gołąb - laureat
  • Michał Pajor - laureat
  • Piotr Dutka - laureat

 

Rok szkolny 2013/2014


I. XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Jan Paweł II jako artysta" (październik 2013)

  • I miejsce: Natalia Wójcik kl. I G1
  • II miejsce: Aneta Wierzycka kl. I P
  • Wyróżnienie: Bubula Maria kl. III C

II.  V  Międzynarodowy Turniej Budowlany w Raciborzu (grudzień 2013)

  • VIII  miejsce Paweł Zasadni

III.